Čtvrtek, 23. května 2024, svátek má Vladimír, zítra Jana, Vanesa
Čtvrtek, 23. května 2024

V Praze byl zahájen provoz první pobočky fastfoodu Popeyes. Lidé stáli obří frontu

Facebook
Twitter
LinkedIn
Praha se dočkala nového přírůstku v segmentu rychlého občerstvení – americký řetězec Popeyes, specializující se na kuřecí pokrmy, otevřel svou první pobočku v České republice. Nachází se na strategické lokalitě v Domě módy na Václavském náměstí, kde na dvou patrech nabízí rozmanité gastronomické zážitky.
Zdroj: Profimedia

Oficiální otevření se uskutečnilo přesně v 10:00, kdy byla přestřižena slavnostní páska za přítomnosti Marka Blaževiče, šéfa společnosti Popeyes včetně jeho týmu. Start provozovny byl oslaven ve velkém stylu včetně živé kapely a přítomnosti hostesek, které předávaly slíbených prvních sto kuřecích sendvičů zdarma zájemcům stojícím ve frontě.

Navzdory nepříznivému počasí se před pobočkou shromáždili nadšenci už od časných ranních hodin. “Lidé mě velmi mě překvapili, navíc překonali rekord v čekání. Ve Varšavě zatím drželi 19 hodinový rekord čekání při příležitosti otevření první pobočky v Polsku. Oni tu čekají ovšem už více než 25 hodin, neuvěřitelné,” prohlásil Blaževič.

Pro první tři návštěvníky měl Popeyes přichystané speciální překvapení – celoroční menu zdarma, což představuje nevšední událost v rámci akcí rychlého občerstvení. Další stovka zákazníků měla možnost ochutnat bezplatný Chicken Sandwich, což nalákalo další nemalé množství fastfoodových nadšenců.

Restaurace je moderně vybavena a rozkládá se na dvou patrech s téměř 700 metry čtverečními podlahové plochy a více než stovkou míst k sezení. V prvním patře najdeme objednávkové kiosky, kuchyň a nápojové automaty pro bezedné kelímky. Druhé patro zaujímá další sezení a toalety opatřené kódem, o kterých Blaževič prozradil následující: „Šli jsem trochu jiným směrem než ostatní, kteří mají toalety zabezpečené turnikety a zvolili jsme kódovou variantu. Takže každý zákazník na účtence získá přístupový kód.”

S plány na expanzi řetězce se očekává, že Popeyes otevře v následujících měsících ještě dvě další pobočky – jednu v retailovém parku ve Stehelčevsi na D7 a další v Brně. Dle plánů na rozšíření a úspěchu otevření první pobočky v Praze lze i zde očekávat grandiozní atmosféru a davy nadšenců rychlého občerstvení. 

Zdroj: idnes.cz

Napsat komentář

Musíte se pro publikování komentáře.
Weather Data Source: Prag 21 tage wetter

DOPORUČUJEME