Pátek, 24. května 2024, svátek má Jana, Vanesa, zítra Viola
Pátek, 24. května 2024

Redakce a kontakty

i117 z.s.
Kurta Konráda 2517/1, 190 00 Praha 9 – Libeň

Mgr. Lucie Petráková

šéfredaktorka
petrakova@i117.cz

Vystudovala jsem obor Mediální studia na Metropolitní univerzitě v Praze. Během magisterského studia jsem již začala pracovat jako redaktorka v české mediální společnosti a vydavatelství Empresa Media. Posléze jsem se věnovala copywritingu pro různé české firmy. Rovněž jsem působila jako šéfredaktorka online media Zítřek.cz. V současnosti jsem členkou týmu online media i117.cz, kde se budu věnovat aktuálním tématům z různých oblastí. To, co jsem vystudovala, mě velmi baví. Doufám tedy, že mé nadšení se odrazí i v obsahu našeho webu i117.cz. Všem čtenářům přeji příjemné čtení.

Zobrazit více

Bc. Aneta Juránková

redaktorka
jurankova@i117.cz

Do týmu i117 se připojila v říjnu roku 2023. Studuje magisterský studijní program Podnikání a administrativa na České zemědělské univerzitě, což odráží i její zaměření, které je převážně ekonomického rázu. Mimo to se zaměřuje na témata spojená s cestováním a poznáváním nových kultur. Tuto zálibu odstartovalo před 10 lety roční basketbalové stipendium na střední škole ve Virginii, USA.

Zobrazit více

Klaudie Roškotová

redaktorka
roskotova@i117.cz

Jmenuji se Klaudie a jako studentka s vášní pro kreativní činnosti se snažím přinést svěží perspektivu do světa zpravodajství. Mým hřištěm je plátno i digitální svět, kde můj talent pro kreslení a tvorbu ožívá. Ve volném čase se ponořují do světa her, který rozšiřuje mé kreativní obzory a nabízí nekonečnou inspiraci.

Zobrazit více

Viktor Pančev

redaktor
pancev@i117.cz

Jako vysokoškolský student ekonomické fakulty na Suchdole se specializací na podnikání a administrativu získávám solidní základ pro svou akademickou i profesní kariéru. Můj celoživotní zájem o sport se odráží v mé poloprofesionální fotbalové kariéře a vášnivém sledování všech sportovních disciplín. Toto spojení s fyzickou aktivitou mi poskytlo nejen fyzickou zdatnost, ale i disciplínu a týmového ducha, které považuji za nezbytné pro každý aspekt života. Má vášeň pro sport se dále projevuje v mém zájmu o žurnalistiku, zejména v oblasti sportovního odvětví. Od roku 2023 jsem členem redakce i117, kde mohu kombinovat své akademické znalosti s osobními zájmy a přinášet čtenářům kvalitní a informovaný obsah.

Zobrazit více

Bc. Zuzana Machovcová, DiS.

Jako redaktorka portálu i117 se snažím prostřednictvím mého psaní předávat čtenářům radost a pozitivní energii. Růžová barva je mou vášní a mé srdce rezonuje s astrologií, kterou s nadšením prozkoumávám. Moje oblíbené místo na světě je tam, kde je teplo, sluneční svit a azurové moře, což mi dodává inspiraci a sílu pro mé psaní.

Zobrazit více

Jakub Škvařil

Samozvaný gastronaut a kulinář samouk, který propojuje své dvě vášně - vaření a psaní. Moje cesta skrz naskrz gastronomií je neustálé dobrodružství, o které se rád dělím s ostatními. Mým životním cílem je zvítězit v pořadu Prostřeno.

Zobrazit více