Pátek, 24. května 2024, svátek má Jana, Vanesa, zítra Viola
Pátek, 24. května 2024

Legendární cukrovinka mizí z trhu. Nestlé stahuje Rumové pralinky z prodeje

Facebook
Twitter
LinkedIn
V nedávné době se český trh potýká s postupným odchodem několika tradičních produktů. Mezi nimi nyní figuruje i dlouholetá oblíbená pochoutka – Rumové pralinky, jejichž původ sahá až do období socialismu. Tuto informaci přinesla mluvčí společnosti Nestlé, Tereza Skrbková, v rozhovoru pro TN.cz.
Zdroj: Envato Elements

Přestože Rumové pralinky mají za sebou bohatou historii a přežily mnoho politických a sociálních změn v zemi, jejich popularita v poslední době výrazně poklesla. Tereza SkrbkováNestlé zmínila, že hlavním důvodem pro vyřazení těchto pralinek z nabídky je jejich klesající zájem ze strany spotřebitelů.

Nestlé, v reakci na měnící se preference spotřebitelů, směřuje k inovacím ve svém produktovém portfoliu. Skrbková vysvětlila: „Ano, Rumové pralinky na českém trhu také končí,“ a dodala, že společnost se nyní zaměřuje na rozvoj produktů, které zaznamenávají rostoucí oblibu, včetně nových příchutí a inovativních výrobků.

Připomíná se, že Rumové pralinky byly součástí českého trhu od roku 1965 a dokonce prošly designovou změnou v roce 2014, která měla zvýšit jejich prodejnost. Tento krok však nevedl k očekávanému oživení zájmu veřejnosti.

Přestože se Rumové pralinky stávají minulostí na českém trhu, Nestlé očekává, že jejich nové produkty budou vyhovovat aktuálním trendům a požadavkům spotřebitelů. Změna v sortimentu je přirozenou součástí dynamiky trhu a odráží neustále se vyvíjející chutě a preference zákazníků.

Zdroj: Tn.nova.cz

Napsat komentář

Musíte se pro publikování komentáře.
Weather Data Source: Prag 21 tage wetter

DOPORUČUJEME