Čtvrtek, 23. května 2024, svátek má Vladimír, zítra Jana, Vanesa
Čtvrtek, 23. května 2024

Investovala do sebe statisíce, ale být krásná prý není výhra… Muži se bojí půvabu ženy z USA

Facebook
Twitter
LinkedIn
Amanda Chance investovala přes šest set tisíc korun do svého vzhledu, doufajíc, že nalezne muže svých snů. Nicméně její dokonalá krása se stala nečekanou překážkou v hledání pravé lásky.

Amanda Chance, 32letá akviziční manažerka z Virginie, v poslední době získává velkou pozornost na sociálních médiích kvůli svému vzhledu. Přestože ji tisíce mužů oslovují s žádostí o setkání, mnoho z nich se nakonec schůzky ani nezúčastní. Proč? Amanda má svoji teorii. „Být krásná není výhra. Způsobuje to hodně nepříjemností,“ sdělila ve veřejném příspěvku.

Amandina cesta za dokonalým vzhledem byla nákladná. Investovala do sebe více než šest set tisíc korun, aby dosáhla svého současného vzhledu, který zahrnuje různé estetické zákroky, od liposukce po prsní implantáty a úpravy v obličeji. Její motivací byla touha po nalezení svého vysněného partnera.

„Mám pocit, že mám obrovské štěstí na podivné muže. Není přece normální, aby se muž zalekl krásy ženy. Jsem krásná a chytrá, ale to není důvod se mě bát,“ uvádí Amanda na svém Instagramovém profilu. Podle jejích zkušeností však mnozí muži neprojevují zájem o její osobnost, ale spíše o její vzhled.

Amandino hledání lásky je komplikované. Na jednu stranu se cítí spokojená se svým vzhledem po všech estetických zákrocích, ale na druhou stranu si uvědomuje, že její krása může být překážkou v nalezení skutečné lásky. „Dost jsem si vytrpěla… Jsem to stále já. Jen lepší verze. Ale mělo to vůbec smysl? Jsem teď se sebou maximálně spokojená. To ano. Ale nepřineslo mi to to, po čem jsem toužila. Pravou lásku a muže, se kterým budu moct zestárnout a mít rodinu.“

Ačkoliv Amanda prošla mnoha výzvami, její příběh nám připomíná, že skutečná krása nepochází pouze z vnějšku. Může být fascinující sledovat, jak se vliv společenských standardů a osobních ambicí může prolínat s naším životem a ovlivňovat naše vnímání sebe sama i ostatních.

Zdroj: idnes.cz

Napsat komentář

Musíte se pro publikování komentáře.
Weather Data Source: Prag 21 tage wetter

DOPORUČUJEME