Sobota, 15. června 2024, svátek má Vít, zítra Zbyněk
Sobota, 15. června 2024

Investiční životní pojištění: Jak společnost Robin platí pomáhá lidem získat jejich peníze zpět

Facebook
Twitter
LinkedIn
Životní pojištění může být pro mnoho lidí důležitou součástí finančního plánování a zajištění budoucnosti. Avšak, pokud jste uzavřeli v období mezi lety 2001 až 2013 investiční životní pojištění nebo obdobný produkt, může být vaše smlouva neplatná. To znamená, že máte nárok získat své peníze zpět. Od toho tu je firma Robin platí a.s., která smlouvy ověří a pokud jsou neplatné, nabídne možnost odkoupení. Klient tak získá zpět, co mu náleží, a vyhne se sporu s pojišťovnou.
Zdroj: i117

Neplatné smlouvy investičního životního pojištění mohou mít vážné důsledky pro klienty. Pojišťovny často strhávaly neoprávněné poplatky za správu účtu a investic, což mohlo vést k vysokým ztrátám pro klienty, a dokonce i k zneplatnění smlouvy. Takže jste nemuseli být vůbec pojištěni. 

Nejistotu může u klientů vyvolat také situace, kdy si o platbu životního pojištění snižovali daň z příjmů. Společnost Robin platí doplatek daně z neplatné smlouvy životního pojištění vyřeší. Nabízí zdarma plnou součinnost daňových poradců, kteří pomohou klientům dát situaci do pořádku.

Problém neplatných smluv životního pojištění není omezen jen na Českou republiku. Tento problém byl předmětem sporů také v okolních zemích i u evropského soudu. Díky aktivitám firem, jako je Robin platí nebo Místní šetření se podařilo odhalit neplatné a podvodné smlouvy životního pojištění. Stát i legislativní orgány se věnují tomuto problému a snaží se zjistit rozsah a důsledky neplatných smluv. Hospodářský výbor Poslanecké sněmovny považuje tento problém za vážný a mluví se o možnostech nápravy vůči podvedeným klientům.

Pokud máte podezření, že vaše investiční životní pojištění může být neplatné, je důležité obrátit se na odborníky a zvážit možnosti nápravy. Firma Robin platí nabízí pomocnou ruku pro ty, kteří se ocitli v této situaci a pomocí odkoupení jejich nároku usiluje o to, aby klienti dostali odškodnění.

Napsat komentář

Musíte se pro publikování komentáře.
Weather Data Source: Prag 21 tage wetter

DOPORUČUJEME