Pondělí, 22. července 2024, svátek má Magdalena, zítra Libor
Pondělí, 22. července 2024

Veletrh AANO 2024: Významná událost pro neziskový sektor

Facebook
Twitter
LinkedIn
V říjnu 2024 se na pražském Výstavišti Holešovice koná Veletrh asociací a neziskových organizací (AANO). Tato akce propojuje neziskové organizace, dobrovolníky a dárce, nabízí bohatý program prezentací, konferencí a benefiční koncert na podporu neziskových projektů.
veletrh aano

Veletrh AANO nabídne stovky vystavovatelů, kteří představí své projekty a iniciativy zaměřené na širokou škálu oblastí, včetně sociálních služeb, zdravotnictví, vzdělávání a životního prostředí. Návštěvníci budou mít příležitost seznámit se s novinkami a trendy v neziskovém sektoru, diskutovat o aktuálních problémech a hledat společná řešení.

Součástí veletrhu bude také odborná konference, která nabídne přednášky, panelové diskuse a workshopy na témata jako fundraising, dobrovolnictví, udržitelnost a inovace v neziskovém sektoru. Přednášejícími budou zkušení odborníci a lídři z neziskových organizací, kteří se podělí o své know-how a inspirativní příběhy.

Benefiční koncert jako vrchol akce

Vyvrcholením veletrhu bude benefiční koncert „AKORDEON BEZ HRANIC“, který se uskuteční 17. října na Křižíkově fontáně. Tato událost nabídne světovou premiéru symfonie pro akordeon a orchestr, kterou složil Karel Mařík. Koncertu se budou účastnit známé osobnosti jako například Marián Vojtko, Marta Jandová, Daniel Hůlka, Monika Absolonová, Bohouš Josef a další. Koncert slibuje nezapomenutelný zážitek, který spojuje krásu hudby s podporou dobré věci. Koncert bude přenášet celostátní televize.

Velká část výtěžku ze vstupného bude věnována na podporu vybraných neziskových projektů, které získají nejvíce hlasů od návštěvníků. Hlasování proběhne prostřednictvím webových stránek AANO, což umožní všem držitelům vstupenek aktivně se zapojit do výběru projektů, které si zaslouží podporu. 

Proč byste neměli chybět?

Veletrh AANO je jedinečnou příležitostí pro všechny, kdo se zajímají o neziskový sektor. Nabízí bohatý program, příležitost k networkingu a podporu projektů, které přispívají ke zlepšení společnosti. Ať už jste zástupce neziskové organizace, dobrovolník, dárce nebo jen chcete podpořit dobrou věc, Veletrh AANO vám poskytne prostor k získání nových poznatků a kontaktů.

Více informací nejen o programu a vstupenkách naleznete na www.aano.cz. Přijďte se inspirovat, podpořit neziskové projekty a zažít jedinečnou atmosféru! Pro veškeré aktuality sledujte AANO i na Facebooku a Instagramu.

Napsat komentář

Musíte se pro publikování komentáře.
Weather Data Source: Prag 21 tage wetter

DOPORUČUJEME