Čtvrtek, 23. května 2024, svátek má Vladimír, zítra Jana, Vanesa
Čtvrtek, 23. května 2024

Zbývají pouhé dva dny do konce letošní zimní kinosérie!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Zimní kino Sunset se zavírá. Od pátku už zbývají pouhé dva dny do uzavření kina Sunset. Kouzelné, zimní kino nabízí nevšední až pohádkový zážitek a v neděli máte tak poslední šanci využít této magické atmosféry, než se na letošní sezónu uzavře. Nechte se unést filmovým dobrodružstvím s hvězdným obsazením a vytvořte si nezapomenutelné vzpomínky zimního kina, které budou ještě dlouho rezonovat ve Vaší paměti. Vstupte do světa fantazie a nechte se pohltit úchvatnými okamžiky, které Vám toto jedinečné kino přináší.
Zdroj: Envato Elements

Sunset kino je místem, kde můžete zažít zcela nevšední filmový zážitek. Atmosféra tohoto kina je jedinečná a vytváří neopakovatelnou kulisu pro sledování filmů. Poslední šance pro tuto úžasnou zkušenost nastává 4. února, kdy se v Sunset kině koná poslední projekce. Nechte se unést kouzlem posledního promítání a zakuste tak nezapomenutelný okamžik, který zanechá stopu ve Vaší paměti.

Prostor sám o sobě přitahuje pozornost, ale nejzajímavější částí je bezesporu vchod skrz skříň, který výrazně evokuje magický svět Letopisů Narnie. Za tímto tajemným vchodem se návštěvník ocitá v prostoru, který nápadně připomíná atmosféru z pohádky. Promítací sál návštěvníky vtáhne do kouzelné atmosféry, plné magie a úžasu.

Sunset kino poskytuje i širokou škálu vlastního občerstvení a vynikajících nápojů. V nabídce na jídelním lístku mají návštěvníci možnost ochutnat lahodné Prosecco, které doplní jejich filmový zážitek. Jídelní lístek samozřejmě nabízí i rozmanitou škálu dalších pokrmů, aby uspokojil různé chuťové preference. Pokud se na jídelním lístku nenachází Vaše oblíbené jídlo, máte možnost přinést si vlastní občerstvení nebo využít online rozvozové služby. Tímto způsobem kino se zajišťuje maximální flexibilitu pro diváky, kteří chtějí mít přesně to, co si během návštěvy kina přejí.

Možnost zakoupit vstupenky nabízí webové stránky kina přes prokliky na internetový server „GoOut“. Tato varianta umožňuje pohodlný nákup vstupenek a představuje bezpečný způsob rezervace svých míst. Alternativně je také možné zakoupit vstupenky přímo v kině. Nicméně, tímto způsobem riskujete, že nejlepší místa již budou vyprodaná.

Kromě standardních možností nákupu vstupenek kino láká své návštěvníky i slevovými výhodami. Například, pokud navštívíte kino během svého narozeninového dne, získáte lístek zdarma. Studenti mají možnost využít dalšího benefitu, a to v podobě 10% slevy na vstupenku.

Kromě cenových výhod se kino dále snaží zajistit svým návštěvníkům pohodlí. Pokud by se stalo, že nestihnete začátek promítání, nemusíte mít obavy. Zarezervovaná místa Vám pohlídají po celou dobu promítání.

A na co se můžete těšit? Promítání nabízí velmi odlišnou dvojici filmů. Romantickou komedii „Návrh“ se Sandrou Bullock a  Ryanem Reynoldsem, která skýtá humorné okamžiky, a perlou nakonec je westernovská Tarantinovka „Django“. V sobotu se dále můžete těšit na dnes už filmovou klasiku, Lásku nebeskou, komedii o lásce. V neděli se můžete ponořit do světa magie a kouzel s Harrym Potterem.

Pokud jsme Vás nalákali a máte chuť na kvalitní filmový zážitek, máte do neděle výbornou příležitost vybrat a užít si širokou škálu filmových žánrů, kterou kino aktuálně nabízí.

Napsat komentář

Musíte se pro publikování komentáře.
Weather Data Source: Prag 21 tage wetter

DOPORUČUJEME